Miss i Mister Świata

Dziś jest Selfie

dziś Big Brother w grobie się przewraca

Dziś za darmo się rozdaje

za istnienie w oczach świata


Jest rzeczą oczywistą, że jeśli chodzi o portale społecznościowe to każdy korzysta z nich na swój indywidualny sposób. Każdy coś rozdaje…

Krótko przedstawię czym owe portale, a w zasadzie jeden z nich jest dla mnie.

Jako, że z wyboru nie oglądam mainstream’owej telewizji oferowanej przez główne polskie czy zagraniczne stacje, podobnie jak wy, tworzę swoją własną telewizję. Zapewne się domyślacie, że chodzi o Facebook. Każdy znajomy stanowi dla mnie specjalny „kanał” dostarczający określonych informacji. To się fajnie sprawdza bo wiem, że zawsze dostane profesjonalne, rzeczowe i pewne newsy. Niczego ważnego nie przeoczę, to czego mam się dowiedzieć na pewno trafi od tej czy innej osoby. Ludzie to najlepsi REPORTERZY i DZIENNIKARZE. Najlepsi kucharze, informatorzy, sprzedawcy, doradcy i rozśmieszacze ;). Tworzą dla mnie specjalnie wyselekcjonowaną przestrzeń, którą lubię, cenię i podziwiam. Oczywiście sama też jestem takim kanałem dla innych. Myślę, że zostałabym ulokowana gdzieś w kategorii „ta od snów i poezji” :).

Szanujcie swoją przestrzeń. Nie wpuszczajcie do niej kogoś kto tam nie pasuje, kto zaburza wasz styl, kto robi bałagan albo śmietnik z czegoś na co patrzycie być może codziennie. I koniecznie pamiętajcie, żeby również dla innych być jak najlepszym kanałem, który wnosi coś pozytywnego, wartościowego i przydatnego.

Kategorie